Hakkımızda

Biz Kimiz?

3AS Plastik Boru ve Sistemleri yapı malzemeleri sektöründe 40 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren aile şirketinin 21 yıllık profesyonel deneyime sahip 2. kuşak yöneticileri tarafından İstanbul’da kurulmuştur. 2021 yılında faaliyete başlayan firmamız en yeni iletişim ve sistem teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak ilkesiyle yola çıkmıştır.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firmamız güçlü finansal yapısı ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı amaçlamaktadır. Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektörün liderlerinden olmak önemli hedeflerimizdendir.

Yapı Malzemeleri sektörünün yeni parlayan yıldızı olan 3AS Plastik Boru ve Sistemleri 1.000 m2 alanda profesyonel ekibi ile birlikte, boru ve sistemlerinde, üst yapı, alt yapı, yerden ısıtma, sifonik sistemler, yağ ayırıcı gibi firmaların ihtiyacı olan tüm malzemeleri sistem satışı anlayışıyla hizmet vermektir.
3AS Plastik Boru ve Sistemleri çalışma ortaklarına muazzam ürünlere erişimin yanı sıra standartların ötesinde üstün hizmet ve eksiksiz lojistik hizmetler sunmaktadır. Bu da müşterilerimize sektörün çeşitli ürünlerini en randımanlı şekilde teslim etmelerine olanak tanır. Uzman personel, kişiselleştirilmiş hizmet sağlar ve yeni ürün geliştirme, lojistik konusunda ve her adımda müşteri siparişlerini uzmanlıkla yönetir.


Misyonumuz

Geniş ürün portföyü ve hizmetleriyle paydaşlarımıza, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye katacağımız değeri sürekli artırmak.Vizyonumuz

Ortaya koyduğu farklılık ve değerlerle sektörün en çok tercih edilen firması olmak.Çalışma Saatleri


Pazartesi – Cuma: 08:00 – 18:00

Cumartesi: 08:00 – 12:00