Faaliyet Alanları

Faaliyet Alanlarımız

3AS Plastik Boru ve Sistemleri çalışma ortaklarına muazzam ürünlere erişimin yanı sıra standartların ötesinde üstün hizmet ve eksiksiz lojistik hizmetler sunmaktadır.

Altyapı malzemeleri fiyatları

Altyapı Sistemleri

3AS plastik Boru ve sistemleri PVC temiz su boru ve ekparçaları, PE-100 boru ve ekparçaları, PE-80 doğalgaz borusu, PE-32 yumuşak polietilen, koruge boru gibi sistemlerinin yanında Apollo o-pvc basınçlı boru,yağ ve petrol ayırıcı, menhol, q-bic su depolama ve infiltrasyon sistemleri gibi birçok yenilikçi ürünü sektöre sunmaktadır.


Üstyapı malzeme fiyatları

Üstyapı Sistemleri

3AS plastik Boru ve sistemleri PPRC temiz su, PVC atık su,PEX,PERT gibi geleneksel boru sistemlerinin yanında hepvo koku önleyici valf,pres-fit sistemler, sessiz boru sistemleri gibi birçok yenilikçi ürünü sektöre sunmaktadır.


Sifoniik sistem malzeme fiyatları

Sifonik
Sistemler

Sifonik yağmur suyu drenaj sistemi, güvenli ve ekonomik bir şekilde çatı yüzeylerindeki yağmur suyunu tahliye etmek için oluşturulmuş bir sistemdir. Polietilen borular ve özel süzgeçler kullanılarak oluşturulur. Sistemin doğru projelendirilmesi en önemli konudur. Endüstriyel, lojistik ve birçok farklı binada sifonik yağmur suyu tahliye sistemleri kullanılmaktadır. Sifonik sistemde tasarım ve projelendirme hizmeti verilmektedir.Yerden Isıtma
Sistemleri

Yerden ısıtma, boruların içerisinde geçen düşük sıcaklıktaki su ile yaşam alanlarının ısıtılmasında kullanılan en modern ısıtma sistemidir. Yerden ısıtma, kullanıcılarına en yüksek konforu sunar. Her geçen gün kullanımı artan yerden ısıtma sistemi alternatif yöntemlere göre birçok avantajı da beraberinde getirir. Yerden ısıtma sistemleri; apartman, villa, otel ve hastanelerde kullanılabilmesinin yanı sıra endüstriyel alanlarda da kullanılabilmektedir. Yerden ısıtma tasarım ve projelendirme hizmeti verilmektedir.Çalışma Saatleri


Pazartesi – Cuma: 08:00 – 18:00

Cumartesi: 08:00 – 12:00